Ważne informacje - 5 artykułów

Wojewódzkie Statystyki dnia

2024-07-15
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11
Kolizje drogowe59
Nietrzeźwi kierowcy4
2024-07-13
Zatrzymani na gorącym uczynku10
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
Kolizje drogowe41
Nietrzeźwi kierowcy4
2024-07-12
Zatrzymani na gorącym uczynku15
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7
Kolizje drogowe63
Nietrzeźwi kierowcy9
2024-07-11
Zatrzymani na gorącym uczynku13
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
Kolizje drogowe63
Nietrzeźwi kierowcy2
2024-07-09
Zatrzymani na gorącym uczynku12
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach2
Kolizje drogowe55
Nietrzeźwi kierowcy5
2024-07-08
Zatrzymani na gorącym uczynku12
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach3
Kolizje drogowe51
Nietrzeźwi kierowcy5
2024-07-07
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Wypadki drogowe4
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach6
Kolizje drogowe21
Nietrzeźwi kierowcy9

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Wybrali policyjne mundury, by pomagać i chronić. Ślubowanie nowych policjantów

  „Służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia” – te słowa podczas uroczystego ślubowania wypowiedziało 34 nowo przyjętych policjantów w garnizonie warmińsko-mazurskim.

 2. Wypadek śmiertelny na drodze ekspresowej S7

  Na drodze ekspresowej S7 w pobliżu węzła Nidzica Północ kierujący pojazdem ciężarowym najechał na unieruchomioną lawetę, której 36-letni kierujący podejmował czynności związane z zabezpieczeniem znajdującego się na lawecie samochodu osobowego, który uległ awarii. Niestety w wyniku zderzenia mężczyzna obsługujący lawetę zmarł.

 3. Działdowo: Wypadek na drodze wojewódzkiej 538 w powiecie działdowskim. Jedna z osób nie żyje

  Policjanci, strażacy, pogotowie i prokurator pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Gralewo Stacja. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowe. W wyniku zderzenia pojazdów jeden z kierujących poniósł śmierć na miejscu.

 4. Elbląg: Śmiertelny wypadek na S7

  Do śmiertelnego wypadku drogowego na drodze S7 doszło w okolicach węzła Bogaczewo. Tam z nieznanych przyczyn, na prawą stronę drogi zjechał kierowca ciężarowej scanii. 50-letni mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci z udziałem prokuratora oraz policyjnych techników przeprowadzili oględziny wypadku i ustalają szczegóły tego zdarzenia.

 5. Oszustwo metodą na BLIK – policjanci ostrzegają

  Policjanci apelują – zanim przekażemy komukolwiek kod BLIK, upewnijmy się, że za prośbą o pomoc finansową nie kryje się próba oszustwa! Prośby oszustów są różne - na leki, zagubiona została torebka, zagubiony portfel, brak pieniędzy na powrót do domu, brak pieniędzy na jedzenie, trudna sytuacja finansowa. Przestępcy tłumaczą, że teraz brakuje im środków, ale oddadzą je wieczorem, gdy tylko otrzymają przelew. Dlatego warto osobiście się spotkać ze znajomym lub zadzwonić i porozmawiać, czy naprawdę potrzebne mu są pieniądze.

 6. Konsekwencje prawne młodzieży

 7. Weekend na drogach Warmii i Mazur

  Nieodpowiedzialnych kierujących nie brakuje na naszych drogach. Dlatego policjanci codziennie eliminują ich z naszych dróg, wyciągając surowe konsekwencje. Pomimo licznych apeli do użytkowników dróg o zachowanie rozwagi i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego w dalszym ciągu zdarzają się osoby, które łamią obowiązujące zasady.

 8. Kierownictwo

 9. Rekrutacja do służby w Policji

 10. Olsztyn: Śmiertelny wypadek na trasie do Bartążka

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie między Bartągiem a Bartążkiem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca subaru na łuku drogi stracił panowanie nad autem zahaczył o dwa pojazdy jadące z naprzeciwka, a następnie uderzył w drzewo. Jedna osoba z subaru zginęła, a dwie zostały zabrane do szpitala.

Powrót na górę strony