Ważne informacje - 5 artykułów

Wojewódzkie Statystyki dnia

2023-09-29
Zatrzymani na gorącym uczynku15
Wypadki drogowe4
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach5
Kolizje drogowe77
Nietrzeźwi kierowcy12
2023-09-28
Zatrzymani na gorącym uczynku17
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach2
Kolizje drogowe29
Nietrzeźwi kierowcy8
2023-09-27
Zatrzymani na gorącym uczynku16
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach3
Kolizje drogowe34
Nietrzeźwi kierowcy3
2023-09-26
Zatrzymani na gorącym uczynku16
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
Kolizje drogowe53
Nietrzeźwi kierowcy8
2023-09-25
Zatrzymani na gorącym uczynku16
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach1
Kolizje drogowe63
Nietrzeźwi kierowcy8
2023-09-24
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach2
Kolizje drogowe25
Nietrzeźwi kierowcy11
2023-09-23
Zatrzymani na gorącym uczynku24
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach4
Kolizje drogowe25
Nietrzeźwi kierowcy17

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Rekrutacja do służby w Policji

 2. Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje 19-latka

  Śledztwo wyjaśni przyczyny wypadku drogowego. Nie żyje 19-latka, którą potrącił 24-latek kierujący audi. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli audi na parkingu strzeżonym. Kolejne czynności pomogą w ustaleniu przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

 3. Zatrzymany 18-latek został tymczasowy aresztowany

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w pobliżu jednej z galerii handlowych na terenie Olsztyna. W jego wyniku do szpitala trafiły dwie młode osoby. Policjanci w trakcie czynności do sprawy zatrzymali 18-latka. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 18-latek usłyszał zarzuty. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

 4. Konsekwencje prawne młodzieży

 5. Tragiczny wypadek na ul. Bałtyckiej w Olsztynie

  Olsztyńscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Na skrzyżowaniu z ul. Rybaków doszło do zderzenia dwóch osobówek. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń zginęła 23-letnia kierująca oraz 25-letni pasażer osobowego audi. Kierowca drugiego auta zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

 6. Mieli tylko skuć schody, a wynieśli z budowy rzeczy warte tysiąc złotych

  Węgorzewscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże. W zainteresowaniu sprawców były elementy metalowe, taczka i lampa. 27-latek oraz 49-latek podjęli się remontu u jednego z mieszkańców Węgorzewa, a w efekcie okradli go na tysiąc złotych. Część mienia została odzyskana, a część trafiła już na skup złomu. Za kradzież cudzej rzeczy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Pozwolenia na broń

 8. Olsztyn: Nożem zaatakował mężczyznę. Został zatrzymany

  Policjanci z Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie w niespełna pół godziny od zdarzenia zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o ugodzenie nożem mieszkańca miasta. Pokrzywdzony został zaatakowany na przystanku autobusowym przy ulicy Limanowskiego. Co było powodem takiej agresji, ustalają teraz policjanci.

 9. VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn im. mł. asp. Marka Cekały o Puchar Komendanta Głównego Policji

  Lidzbark Warmiński ponownie został miastem - gospodarzem zmagań mundurowych podczas VIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn im. mł. asp. Marka Cekały o Puchar Komendanta Głównego Policji. Na zamku biskupów warmińskich w Lidzbarku Warmińskim Starosta Lidzbarski, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Przewodniczący ZW NSZZP w Olsztynie oraz Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego w trakcie losowanie ustalili grupy, w których zmierzyły się startujące w turnieju drużyny.

 10. Kierownictwo

Powrót na górę strony