Tag konopie
Rozmiar czcionki
- 5 kilogramów narkotyków w mieszkaniu w Giżycku. 40-latek aresztowany Policjanci Wydziału Kryminalnego w Giżycku zabezpieczyli 5 kilogramów narkotyków oraz 27 tysięcy złotych w jednym z mieszkań na terenie miasta. Zatrzymany 40-latek usłyszał zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu i grozi mu do 12 lat więzienia.
- Uprawiał i posiadał narkotyki. Został objęty policyjnym dozorem Nowomiejscy policjanci kryminalni zatrzymali mężczyznę, który uprawiał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli niedaleko jego miejsca zamieszkania 30 sztuk krzewów konopi innych niż włókniste. 17-letni mieszkaniec gminy Grodziczno został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.
- Uprawiał i posiadał narkotyki. Prokurator zastosował policyjny dozór Kto, wbrew przepisom ustawy, uprawia mak, z wyjątkiem maku niskomorfinowego, konopie, z wyjątkiem konopi włóknistych lub krzew koki, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 – taki zarzut usłyszał 42-latek. Mężczyzna na własnej posesji uprawiał konopie oraz posiadał susz roślinny.
- Susz marihuany zabezpieczony przez działdowskich patrolowców Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Działdowa ujawnili i zabezpieczyli susz marihuany, który znajdował się w posiadaniu mieszkańca Działdowa. 27-latek został zatrzymany, celem wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
- 71-latek podejrzany o posiadanie ponad kilograma marihuany Zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychoaktywnych usłyszał 71-latek z gminy Barczewo, który w swoim domu ukrywał ponad kilogram marihuany i niemal 10 gramów mefedronu. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Przed sądem odpowie jako recydywista. W działaniach policjantów pomagała Hera – specjalnie wyszkolony owczarek, który niedawno zasilił szeregi barczewskich funkcjonariuszy.
- Posiadała i uprawiała narkotyki. Usłyszała zarzuty Iławscy policjanci zatrzymali 52-latkę, u której w mieszkaniu znaleźli ponad 750 gramów marihuany, a w ogródku 13 krzewów konopi. Kobieta usłyszała zarzuty, za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.
- Tymczasowy areszt dla 62-latka Nowomiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o uprawę krzewów konopi oraz wyrabianie, rozlewanie wyrobów spirytusowych i przechowywanie wyrobów akcyzowych stanowiących przedmiot czynu zabronionego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów. Zgodnie z postanowieniem sądu został on tymczasowo aresztowany.
- Posiadał znaczną ilość narkotyków. Usłyszał zarzut Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Braniewo. Jak ustalili policjanci mężczyzna posiadał w miejscu zamieszkania środki odurzające w postaci marihuany oraz uprawiał konopie indyjskie inne niż włókniste. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.
- Zatrzymany za przestępstwa narkotykowe Nowomiejscy kryminalni zatrzymali 32-latka, który posiadał środki odurzające i substancję psychotropową. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli w miejscu jego zamieszkania także 7 krzaków konopi. Za te przestępstwa zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
- Plantacja marihuany w mieszkaniu 30-latka Policjanci z Rucianego – Nidy mieli doręczyć wezwanie z sądu dla 30-letniego mężczyzny. Jakież było ich zdziwienie, gdy w jego mieszkaniu ujawnili namiot, w którym rosło 11 dorodnych krzaków marihuany. Znaczne ilości suszu leżały też w bardzo widocznych miejscach, m.in. na mikrofalówce, na zmywarce oraz w szafkach. Zatrzymanemu właścicielowi tej plantacji grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.
5 kilogramów narkotyków w mieszkaniu w Giżycku. 40-latek aresztowany
Policjanci Wydziału Kryminalnego w Giżycku zabezpieczyli 5 kilogramów narkotyków oraz 27 tysięcy złotych w jednym z mieszkań na terenie miasta. Zatrzymany 40-latek usłyszał zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu i grozi mu do 12 lat więzienia.
Uprawiał i posiadał narkotyki. Został objęty policyjnym dozorem
Nowomiejscy policjanci kryminalni zatrzymali mężczyznę, który uprawiał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli niedaleko jego miejsca zamieszkania 30 sztuk krzewów konopi innych niż włókniste. 17-letni mieszkaniec gminy Grodziczno został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.
Uprawiał i posiadał narkotyki. Prokurator zastosował policyjny dozór
Kto, wbrew przepisom ustawy, uprawia mak, z wyjątkiem maku niskomorfinowego, konopie, z wyjątkiem konopi włóknistych lub krzew koki, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 – taki zarzut usłyszał 42-latek. Mężczyzna na własnej posesji uprawiał konopie oraz posiadał susz roślinny.
Susz marihuany zabezpieczony przez działdowskich patrolowców
Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Działdowa ujawnili i zabezpieczyli susz marihuany, który znajdował się w posiadaniu mieszkańca Działdowa. 27-latek został zatrzymany, celem wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
71-latek podejrzany o posiadanie ponad kilograma marihuany
Zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychoaktywnych usłyszał 71-latek z gminy Barczewo, który w swoim domu ukrywał ponad kilogram marihuany i niemal 10 gramów mefedronu. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Przed sądem odpowie jako recydywista. W działaniach policjantów pomagała Hera – specjalnie wyszkolony owczarek, który niedawno zasilił szeregi barczewskich funkcjonariuszy.
Posiadała i uprawiała narkotyki. Usłyszała zarzuty
Iławscy policjanci zatrzymali 52-latkę, u której w mieszkaniu znaleźli ponad 750 gramów marihuany, a w ogródku 13 krzewów konopi. Kobieta usłyszała zarzuty, za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Tymczasowy areszt dla 62-latka
Nowomiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o uprawę krzewów konopi oraz wyrabianie, rozlewanie wyrobów spirytusowych i przechowywanie wyrobów akcyzowych stanowiących przedmiot czynu zabronionego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów. Zgodnie z postanowieniem sądu został on tymczasowo aresztowany.
Posiadał znaczną ilość narkotyków. Usłyszał zarzut
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Braniewo. Jak ustalili policjanci mężczyzna posiadał w miejscu zamieszkania środki odurzające w postaci marihuany oraz uprawiał konopie indyjskie inne niż włókniste. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.
Zatrzymany za przestępstwa narkotykowe
Nowomiejscy kryminalni zatrzymali 32-latka, który posiadał środki odurzające i substancję psychotropową. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli w miejscu jego zamieszkania także 7 krzaków konopi. Za te przestępstwa zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Plantacja marihuany w mieszkaniu 30-latka
Policjanci z Rucianego – Nidy mieli doręczyć wezwanie z sądu dla 30-letniego mężczyzny. Jakież było ich zdziwienie, gdy w jego mieszkaniu ujawnili namiot, w którym rosło 11 dorodnych krzaków marihuany. Znaczne ilości suszu leżały też w bardzo widocznych miejscach, m.in. na mikrofalówce, na zmywarce oraz w szafkach. Zatrzymanemu właścicielowi tej plantacji grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.