Tag nowe radiowozy
Rozmiar czcionki
- Przekazanie nowych radiowozów Nowe radiowozy trafią do policjantów ruchu drogowego z Olsztyna i Nidzicy. Zakupiono je dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. To już kolejne nowe auta w garnizonie warmińsko-mazurskim. W tym roku flota policyjnych radiowozów powiększyła się o 106 pojazdów.
- Przekazanie pojazdów dla CBZC Blisko 100 aut trafi na wyposażenie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Zakup centralny realizowany był przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie. W symbolicznym przekazaniu pierwszej partii nowych radiowozów wzięło udział kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Olszynie oraz Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
- Nowe radiowozy trafiły do policjantów Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia do jednostek powiatowych na Warmii i Mazurach trafiły nowe radiowozy. To pojazdy marki KIA Ceed i KIA Sportage. Samochody zostały zakupione ze środków budżetowych Komendy Głównej Policji oraz Funduszu Wsparcia Policji.
- Pierwsze nowe radiowozy w nowych barwach trafiły na Warmię i Mazury Nowy wzór oznakowania radiowozów i pozostałych pojazdów policyjnych został zaprezentowany na tegorocznych Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE, które odbyły się w Kielcach. Do garnizonu warmińsko-mazurskiego już jakiś czas temu trafiło 40 motocykli w nowych barwach. Teraz odebrane zostały pierwsze radiowozy.
- Dwa nowe radiowozy na drogach powiatu iławskiego Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie otrzymali dwa nowe nieoznakowane radiowozy, które zostały zakupione dzięki dofinansowaniu iławskiego Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta Iława, Nadleśnictwa Iława, Nadleśnictwa Susz oraz budżetu Komendy Głównej Policji.
- Trzy nowe radiowozy dla elbląskich policjantów Trzy nowe radiowozy trafiły do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Dwa z nich są oznakowane i wyposażone w niezbędny, policyjny sprzęt. Auta zostały zakupione w połowie z funduszu Programu Modernizacji Policji a w połowie ze środków przekazanych przez samorządy.
- Nowe radiowozy do dyspozycji olsztyńskich policjantów Nowe radiowozy wzmocniły tabor Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Zostały one zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych Olsztyna, które w połowie finansowały przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu Policji.
- Nowe oznakowane radiowozy BMW serii 3 zasiliły flotę garnizonu warmińsko - mazurskiego Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek przekazał policjantom ruchu drogowego kluczyki do nowych pojazdów służbowych. Trzy nowe oznakowane radiowozy marki BMW serii 3 zasiliły flotę garnizonu warmińsko - mazurskiego. Pieniądze na zakup tych nowoczesnych pojazdów pochodzą ze środków unijnych.
- Gołdap: Nowe radiowozy w gołdapskiej komendzie Policjanci z Gołdapi otrzymali nowy radiowóz. Pojazd będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez funkcjonariuszy ruchu drogowego dbających o bezpieczeństwo na terenie powiatu.
- Olsztyn: Uroczyste przekazanie nowych radiowozów Nowe radiowozy wzmocniły tabor Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Zostały one zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych Olsztyna, które w połowie finansowały przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu Policji.
Przekazanie nowych radiowozów
Nowe radiowozy trafią do policjantów ruchu drogowego z Olsztyna i Nidzicy. Zakupiono je dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. To już kolejne nowe auta w garnizonie warmińsko-mazurskim. W tym roku flota policyjnych radiowozów powiększyła się o 106 pojazdów.
Przekazanie pojazdów dla CBZC
Blisko 100 aut trafi na wyposażenie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Zakup centralny realizowany był przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie. W symbolicznym przekazaniu pierwszej partii nowych radiowozów wzięło udział kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Olszynie oraz Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Nowe radiowozy trafiły do policjantów
Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia do jednostek powiatowych na Warmii i Mazurach trafiły nowe radiowozy. To pojazdy marki KIA Ceed i KIA Sportage. Samochody zostały zakupione ze środków budżetowych Komendy Głównej Policji oraz Funduszu Wsparcia Policji.
Pierwsze nowe radiowozy w nowych barwach trafiły na Warmię i Mazury
Nowy wzór oznakowania radiowozów i pozostałych pojazdów policyjnych został zaprezentowany na tegorocznych Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE, które odbyły się w Kielcach. Do garnizonu warmińsko-mazurskiego już jakiś czas temu trafiło 40 motocykli w nowych barwach. Teraz odebrane zostały pierwsze radiowozy.
Dwa nowe radiowozy na drogach powiatu iławskiego
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie otrzymali dwa nowe nieoznakowane radiowozy, które zostały zakupione dzięki dofinansowaniu iławskiego Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta Iława, Nadleśnictwa Iława, Nadleśnictwa Susz oraz budżetu Komendy Głównej Policji.
Trzy nowe radiowozy dla elbląskich policjantów
Trzy nowe radiowozy trafiły do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Dwa z nich są oznakowane i wyposażone w niezbędny, policyjny sprzęt. Auta zostały zakupione w połowie z funduszu Programu Modernizacji Policji a w połowie ze środków przekazanych przez samorządy.
Nowe radiowozy do dyspozycji olsztyńskich policjantów
Nowe radiowozy wzmocniły tabor Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Zostały one zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych Olsztyna, które w połowie finansowały przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu Policji.
Nowe oznakowane radiowozy BMW serii 3 zasiliły flotę garnizonu warmińsko - mazurskiego
Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek przekazał policjantom ruchu drogowego kluczyki do nowych pojazdów służbowych. Trzy nowe oznakowane radiowozy marki BMW serii 3 zasiliły flotę garnizonu warmińsko - mazurskiego. Pieniądze na zakup tych nowoczesnych pojazdów pochodzą ze środków unijnych.
Gołdap: Nowe radiowozy w gołdapskiej komendzie
Policjanci z Gołdapi otrzymali nowy radiowóz. Pojazd będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez funkcjonariuszy ruchu drogowego dbających o bezpieczeństwo na terenie powiatu.
Olsztyn: Uroczyste przekazanie nowych radiowozów
Nowe radiowozy wzmocniły tabor Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Zostały one zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych Olsztyna, które w połowie finansowały przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu Policji.