Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warmiński: Podróż auto zakończyło w rowie, a kierująca w szpitalu

Chwila nieuwagi wystarczyła, by podróż 20-letniej mieszkanki powiatu elbląskiego nabrała dramatycznego przebiegu. W Runowie kierowany przez nią samochód na łuku drogi wpadł w poślizg, kobieta straciła nad nim panowanie i koziołkując wpadła do przydrożnego rowu. Ranna 20-latka została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (31.12.2018) kilka minut po godz. 9:00 na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta. W miejscowości Runowo, jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, na łuku drogi kierująca toyotą wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i koziołkując wpadła do przydrożnego rowu. 20-latka jechała sama, była trzeźwa.

  • Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie lidzbarskim
    Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie lidzbarskim
  • Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie lidzbarskim
    Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie lidzbarskim

Mieszkanka powiatu elbląskiego z podejrzeniem urazu nogi została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Bartoszycach.

Po blisko godzinnej blokadzie drogi ruch został wznowiony wahadłowo. Utrudnienia w miejscu zdarzenia potrwają jeszcze przez kolejną godzinę. Policjanci w miejscu zdarzenia zabezpieczają ślady oraz przeprowadzają oględziny. Trwa dokładne ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

(mk/tm)

Powrót na górę strony