Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zniszczył drzwi i usłyszał zarzut

Niepohamowana agresja i złość, która została wyładowana na drzwiach i to nie swoich skończyła się dla 22-letniego mieszkańca Szczytno zarzutem. Do zniszczenia mienia doszło w sobotę (19.11.2022 r.) w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili sprawcę tego czynu, który już następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia cudzej rzeczy, która przez pokrzywdzoną została wyceniona na 1 000 złotych.

W sobotę (19.11.2022 r.) dyżurny szczycieńskiej jednostki policji został powiadomiony o zniszczeniu drzwi w mieszkaniu znajdującym się na terenie miasta Szczytno. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili, że doszło do uszkodzenia drzwi wejściowych do mieszkania zgłaszającej oraz zniszczenia dwojga drzwi wewnętrznych. Drzwi zostały połamane, a znajdujące się w nich szyby zostały wybite. Kobieta wyceniła poniesione straty na 1 000 złotych.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Szczytna, który przyznał się do tego, że kopał w drzwi jednak nie był w stanie wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi, a już następnego dnia od zgłoszonego zdarzenia, mężczyzna ten usłyszał zarzut uszkodzenia i zniszczenia cudzej rzeczy.

Za taki akt niepohamowanych emocji mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem.

(jm/rj)

 

Powrót na górę strony