Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Walka o miłość zakończona tymczasowym aresztowaniem 30-letniego mieszkańca Węgorzewa

Od miłości do nienawiści. Te dwa uczucia są całkowicie skrajne, lecz zdarza się, że występują po sobie. Tak było i tym razem, kiedy to jedna z mieszkanek Węgorzewa chciała zakończyć swój związek. Inną przyszłość wyobrażał sobie jej 30-letni partner i nie chciał pogodzić się z jej decyzją. Mężczyzna na jednej z ulic Węgorzewa zrobił dziewczynie awanturę, wyzywając słowami ją wulgarnymi, szarpiąc za ubrania, uderzając pięściami oraz grożąc pozbawieniem życia. Przerażona kobieta wezwała na pomoc Policję, która zatrzymała agresora. Mężczyzna usłyszał zarzut gróźb karalnych i decyzja sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

30-letni mężczyzna nie mógł pogodzić się z myślą, że jego partnerka chce zakończyć związek. Takie historie zdarzają się często, jednak tylko nieliczne znajdują swoje zakończenie w sądzie. Mieszkaniec Węgorzewa spotkał się ze swoją dziewczyna na jednej z ulic miasta. Kiedy ta powiedział mu, że to już koniec ich znajomości, mężczyzna wpadł w furię. Zaczął wyzywać kobietę słowami wulgarnymi, szarpać za ubrania, uderzać pięściami oraz grozić pozbawieniem życia. Agresywne zachowanie przeplatał jednocześnie wyznaniami swojej miłości. Przerażona kobieta o całym zdarzeniu poinformowała Policję. Aby zapobiec tragedii funkcjonariusze zatrzymali pijanego 30-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu gróźb karalnych

Sąd Rejonowy w Węgorzewie na wniosek prokuratura oraz śledczych zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo jakim są groźby mężczyzna może spędzić najbliższe dwa lata za kratkami.

(af/rj)

Powrót na górę strony