Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek w imieniu własnym i kierownictwa warmińsko-mazurskiej policji składa życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom policji.

Boże Narodzenie 2020


Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas roku. Czas rodzinnych spotkań, życzliwości, refleksji, radości z obecności bliskich. W tym roku Święta mają szczególny wymiar. W roku, który nieustannie wymaga od nas poświęceń, czekamy na coś stałego i bezpiecznego – na bożonarodzeniowy spokój, odrobinę wytchnienia od codzienności, chwilę ucieczki od otaczających nas informacji. Życzę, aby każdemu Boże Narodzenie przyniosło to, czego najbardziej potrzebuje – uwagę, rozmowę, bycie razem, czas dla siebie, bliskość kochanych osób.

Dziękuję policjantom i pracownikom Policji za miniony rok. Za służbę i pracę, które w tym roku dodatkowo postawiły przed nimi zupełnie nowe zadania. Dziękuję także rodzinom funkcjonariuszy i pracowników Policji za zrozumienie i nieustające wsparcie. Życzę wszystkim, aby nadchodzący rok był dla dużo łaskawszy niż ten, który niedługo pożegnamy. Abyśmy w zdrowiu powrócili do normalności, mogąc na nowo cieszyć się rzeczywistością.

Wesołych świąt i wszelkiej pomyślności w 2021 roku.


nadinsp. Tomasz KLIMEK

Komendant Wojewódzki Policji

w Olsztynie

 

Powrót na górę strony