Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niewielka koperta z nakrętkami dla Marcela chwyciła za serce

Każda przysłana paczka z nakrętkami i każdy przyniesiony do piskiej komendy worek z plastikowymi korkami są niezwykle cenne i ważne dla 3-letniego Marcela. To właśnie dla tego chłopca zbierane są nakrętki w trakcie V edycji akcji „Nakręć się na pomaganie”. Do policjantów trafiła m.in. niewielka koperta po brzegi wypełniona korkami. Ta przesyłka chwyciła za serce. Przysłał ją 62-latek z Białegostoku. Serdecznie dziękujemy!

Od ponad miesiąca trwa V edycja akcji „Nakręć się na pomaganie”. Tym razem nakrętki zbierane są dla 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza. W ten sposób można pomóc chłopcu w pozyskaniu środków na rehabilitację. Po urodzeniu stwierdzono u niego głęboki obustronny niedosłuch zmysłowo nerwowy. Marcel ma już wszczepione implanty ślimakowe. Teraz przyszedł czas na intensywną i kosztowną rehabilitację.

Dzielnicowy z Białej Piskiej – asp. Adam Trzonkowski - swoim doświadczonym okiem ocenił, że w magazynie ma już około 2 tony nakrętek. To dużo, a jednocześnie wciąż za mało, aby skutecznie pomóc Marcelowi. Mieszkańcy wiedzą już, że woreczki i worki z plastikowymi korkami można przynosić do piskiej komendy. Docierają tam różne przesyłki z nakrętkami. Paczki są większe lub mniejsze. Ta ostatnia chwyciła za serce. Była to niewielka koperta po brzegi wypełniona nakrętkami. Przysłał ją 62-letni pan Robert z Białegostoku. Najwyraźniej dowiedział się o akcji i postanowił pomóc Marcelowi. Panu Robertowi bardzo serdecznie dziękujemy za te plastikowe korki, bo liczy się każda ich ilość.

  • Chłopiec leżący na trawie obok królika
    Marcel w towarzystwie królika
  • Niewielka koperta z nakrętkami dla Marcela
    Niewielka koperta z nakrętkami dla Marcela

Nakrętki można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Piszu oraz do Komisariatu Policji w Białej Piskiej, Orzyszu oraz Rucianem – Nidzie. W przypadku większych ilości lub problemów z transportem należy się kontaktować z asp. Adamem Trzonkowskim (tel. 504 750 341).

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji „Nakręć się na pomaganie”. Tym, którzy wsparli już Marcela przyniesionymi nakrętkami bardzo serdecznie dziękujemy.

(asz/tm)

Powrót na górę strony