Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzyły się dwa pojazdy. Policjanci pracują na miejscu wypadku

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano na krajowej 51. Podczas manewru wyprzedzania zderzyły się dwa pojazdy. Jeden z nich dachował w przydrożnym rowie, drugi uderzył w drzewo. Ranna jest pasażerka osobowej mazdy. Kobieta z urazem kręgosłupa jest transportowana do szpitala. Na miejscu nadal pracują policjanci i służby ratunkowe. Trwają utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło dziś (30.06.20) przed godz. 8:30 na trasie Lidzbark Warmiński - Bartoszyce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, za m. Rogóż kierujący mazdą rozpoczął manewr wyprzedzania pojazdów. Najprawdopodobniej mężczyzna nie zauważył, że był już wyprzedzany przez BMW i wówczas doszło do zderzenia pojazdów. Osobowa mazda uderzyła w drzewo, a kierowca BMW dachował w przydrożnym rowie. Mazdą podróżowała trzyosobowa rodzina z 13-letnim synem. Kierujący BMW jechał sam. Ranna została 41-letnia pasażerka mazdy. Kobieta z urazem kręgosłupa została przetransportowana do szpitala w Bartoszycach.

Przez ponad godzinę ruch w w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany, zostały wytyczone objazdy przez okoliczne miejscowości. W chwili obecnej wprowadzony jest ruch wahadłowy. Na miejscu nadal pracują policjanci i służby ratunkowe. Trwa ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

(mk/rj)

  • zniszczone w wypadku auta
  • zniszczone w wypadku auta
  • zniszczone w wypadku auta