24-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

24-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilość substancji zabronionych. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 110 gramów marihuany. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 24-letniego mieszkańca Olsztyna, który miał przechowywać w mieszkaniu znaczne ilość środków odurzających. W ubiegłą środę (24.06.2020) funkcjonariusze weszli do mieszkania mężczyzny podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania w jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli susz roślinny o łącznej masie ok. 110  gramów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczona substancja to marihuana. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.
 
Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości substancji zabronionych. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(aj/rj)

  • zabezpieczone narkotyki popakowane w woreczki