Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwanego 45-latka

Policjanci z Barczewa w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego 45-latka. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w związku z popełnionymi przestępstwami narkotykowymi i przeciwko mieniu. Postawa funkcjonariuszy z Barczewa i ich skuteczne działanie nawet w czasie wolnym od służby jest potwierdzeniem, że policjantem jest się nie tylko na służbie, ale również poza nią.

Wczoraj (04.06.2020) po zakończonej służbie w drodze do swoich domów dwaj funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Barczewie zauważyli grupę osób, a w niej mężczyznę, którego wizerunek pamiętali z policyjnych komunikatów, podejrzewając, że jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Funkcjonariusze postanowili go zatrzymać i powiadomić o tym oficera dyżurnego. Po chwili na miejscu pojawił się policyjny patrol.

Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 45-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia łącznej kary 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Barczewa udowodnili, że policjantem jest się całą dobę. Dzięki ich czujności 45-latek trafił już do aresztu śledczego.

aj

Powrót na górę strony