Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nidzica: Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Policjanci z Nidzicy odnaleźli zaginionego 59-latka w powiecie mławskim. Mężczyzna przebywał w ośrodku dla osób bezdomnych. Cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

O zaginięciu mężczyzna nidziccy policjanci dowiedzieli się w czwartek wieczorem. Z informacji uzyskanej od rodziny wynikało, że zaginiony wyszedł rano do lasu w poszukiwaniu poroży. Od tej chwili nikt więcej go nie widział i nie miał z nim  kontaktu. Policjanci razem z rodziną, znajomymi, sąsiadami strażakami z Ochotniczych Straż Pożarnych przystąpili do poszukiwań. Działania rozpoczęto od przeszukania okolicznych lasów i zagajników. Do poszukiwań włączono śmigłowiec Komendy Głównej Policji oraz 2 psy ratownicze z przewodnikami ze Straży Państwowej w Warszawie.   

Wieczorem kryminalni otrzymali informację, że do Ośrodka dla Osób Bezdomnych w Miączynie Dużym (powiat mławski) został przyjęty mężczyzna rysopisem odpowiadającym zaginionemu. Funkcjonariusze wspólnie z rodziną pojechali na miejsce. Tam potwierdzili tożsamość zaginionego, który cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodzinie.

Powrót na górę strony