Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmęczona spacerem, wsiadła do cudzego samochodu i pojechała do przedszkola, aby odebrać dziecko

Za kradzież pojazdu odpowie 25-letnia mieszkanka Ełku. Kobieta idąc z Nowej Wsi Ełckiej do Ełku, tak zmęczyła się spacerem, że wsiadła do pierwszego napotkanego, zaparkowanego w pobliżu torowiska auta, w którym zauważyła pozostawione kluczyki i odjechała. Kilka godzin później na ulicy Grajewskiej została zatrzymana przez znajomych właściciela vw polo, którzy innym pojazdem zablokowali jej przejazd.

Kobieta idąc  Nowej Wsi Ełckiej do Ełku, tak zmęczyła się dłuższym spacerem, że wsiadła do pierwszego napotkanego, zaparkowanego w pobliżu torowiska samochodu, w którym zauważyła pozostawione kluczyki i odjechała. Jak ustalili policjanci, kobieta skradzionym vw polo pojechała do przedszkola, aby odebrać dziecko, a później pozostawiła auto na osiedlowym parkingu i poszła do swego mieszkania.

Kilka godzin później ponownie do niego wsiadła. Jadącą volkswagenem kobietę zatrzymali znajomi właściciela auta, którzy widząc skradzione polo swego kolegi, zablokowali przejazd i zatrzymali 25-letnią kobietę, która prowadziła auto. Co ciekawe, kobieta próbowała jeszcze ominąć blokadę i uciec.

25-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie.

Za kradzież pojazdu grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

aj/in

  • Dwaj policjanci stojący z podejrzaną o kradzież pojazdu przed pomieszczeniem dla osób zatrzymanych
    Podejrzana o kradzież pojazdu
Powrót na górę strony