Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warmiński: Dachował w przydrożnym rowie. Ranna pasażerka trafiła do szpitala

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną dachowania kierującego osobowym seatem. To wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu wypadku, do którego doszło na trasie Lidzbark Warmiński – Dobre Miasto. Ranna w zdarzeniu pasażerka auta z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (27.12.2018) w południe na drodze krajowej nr 51 Lidzbark Warmiński – Dobre Miasto przed miejscowością Miłogórze. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 19-letni kierowca Seata Toledo najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi wpadł w poślizg i dachował w przydrożnym rowie.

Poszkodowana w wypadku 19-letnia pasażerka pojazdu z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Olsztynie. Kierujący był trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń.

Droga w miejscu zdarzenia przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana.  Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

(mk/tm)

  • Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie lidzbarskim
    Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie lidzbarskim
  • Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie lidzbarskim
    Miejsce zdarzenia drogowego w powiecie lidzbarskim
Powrót na górę strony