Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowe Miasto Lubawskie: 20-latek zatrzymany z kilogramem narkotyków

Nowomiejscy kryminalni zatrzymali 20-latka, który podejrzany jest o posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany. Mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Do zatrzymania 20-letniego mieszkańca gminy Nowe Miasto Lubawskie doszło w miniony czwartek (06.12.2018). W trakcie przeszukania jego pomieszczeń mieszkalnych policjanci znaleźli ponad kilogram suszu roślinnego. Przeprowadzone badania potwierdziły, przypuszczenia policjantów, że zabezpieczony susz to marihuana.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator na wniosek policjantów zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków zgodnie z ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(lm/tm)

  • Zabezpieczony narkotyk
    Zabezpieczony narkotyk
Powrót na górę strony