Elbląg: 23-latek uszkadzał samochody, bo… pokłócił się z dziewczyną
Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który po pijanemu uszkadzał zaparkowane samochody. Twierdził, że jest pod wpływem dopalaczy, a wcześniej pokłócił się z dziewczyną i musiał… wyładować swoją złość.
Interweniujący policjanci zatrzymali 23-latka po krótkim pościgu. Mężczyzna, gdy zauważył policyjny patrol zaczął uciekać. Okazało się, że nie uszkodził tylko jednego pojazdu zaparkowanego przy ul. Nitschmanna, ale również dwa inne przy sąsiedniej ulicy - osobowe renault oraz terenową kię. W jednym z samochodów była uszkodzona przednia szyba oraz porysowany błotnik w drugim wgnieciona klapa bagażnika.
Agresywny 23-latek najpierw trafił na badanie lekarskie, a chwilę później został umieszczony w policyjnym areszcie. Mężczyzna twierdził, że zachował się w taki sposób, bo był pod wpływem dopalaczy, a w dodatku pokłócił się z dziewczyną.
Za swoje czyny odpowie przed sądem. Za uszkodzenie mienia może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
kn
