Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Ruszyła z patelnią i nożyczkami na męża. Trafiła do policyjnej celi

Patelnia i nożyczki - taki zestaw niebezpiecznych narzędzi wykorzystała 28-letnia mieszkanka gminy Dźwierzuty, podczas awantury z mężem. W wyniku podjętej przez funkcjonariuszy interwencji w tej sprawie, nietrzeźwa i agresywna kobieta trafiła do policyjnej celi. W związku z tym, że w domu był w tym czasie jej 9-letni syn, sytuacją w rodzinie zajmą się sąd rodzinny, dzielnicowy oraz opieka społeczna.

Sporadycznie zdarza się, aby w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych przebywały kobiety. Rzadko zdarza się też to, że w wyniku podjętej interwencji zatrzymywane są kobiety, które dopuszczają się przemocy wobec swoich partnerów. Jednak czasami do takich sytuacji też dochodzi. Wczoraj (24.09.2017) szczycieńscy policjanci podejmowali interwencję właśnie wobec takiej agresywnej kobiety. 28-letnia mieszkanka gminy Dźwierzuty wszczęła awanturę domową, w trakcie której uderzyła swojego męża patelnią, a także groziła, że zrobi mu coś złego nożyczkami.

W domu oprócz mężczyzny znajdował się jeszcze ich 9-letni syn. Funkcjonariusze zatrzymali 28-latkę, której agresja była wzmocniona alkoholem. Kobieta noc spędziła w policyjnej celi. Teraz sytuacją w rodzinie zajmie się sąd rodzinny, dzielnicowy oraz pracownicy opieki społecznej.

(ESz/TM)

Powrót na górę strony