Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda, Morąg: Zaatakował nożem partnera byłej konkubiny – został zatrzymany

Zarzut uszkodzenia ciała, naruszenia miru domowego i uporczywego nękania usłyszał mieszkaniec Morąga. 47-latek po wtargnięciu do domu byłej konkubiny zaatakował jej partnera. Mężczyzna podczas kłótni z obecnym konkubentem swojej byłej partnerki zranił go nożem zadając mu ciosy nożem. Na skutek odniesionych obrażeń pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawca do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w jednym z mieszkań na terenie Morąga. Najpierw pijany 47-latek wtargnął do mieszkania swojej byłej konkubiny. Później zaatakował nożem obecnego jej partnera zadając mu ciosy kuchennym nożem. Policjantów zaalarmowała 36-letnia właścicielka mieszkania, która była świadkiem tej awantury.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Interweniując funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 47-latka. Mężczyzna w trakcie zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ratownicy pogotowia podjęli decyzję o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala.

Po wytrzeźwieniu mieszkaniec Morąga usłyszał 3 zarzuty - uszkodzenia ciała, naruszenia miru domowego i uporczywego nękania byłej konkubiny.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

jk/in

 

Powrót na górę strony