Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kętrzyn: Policyjny dozór wobec czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie

Trzy razy w tygodniu w kętrzyńskiej komendzie będzie meldowało się czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Nastolatkowie w wieku od 17 do 20 lat na terenie ogrodów działkowych w Kętrzynie pobili mieszkańca miasta. Napastnicy uderzali pięściami oraz kopali swoją ofiarę. Pokrzywdzony mężczyzna z obrażeniami głowy i ciała trafił do szpitala. Za pobicie grozi każdemu z nich kara 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (03.06.2017). Wówczas oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów około godz. 23:30 otrzymał zgłoszenie, że na terenie ogrodów działkowych mieszczących się w Kętrzynie doszło do pobicia mężczyzny. Z przekazanych informacji wynikało, że sprawcami byli młodzi mężczyźni, którzy zorganizowali sobie imprezę zakrapianą alkoholem na działce ogrodowej.

W toku podjętych czynności policjanci z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą. Mężczyźni w wieku od 17 do 20 lat trafili do policyjnych cel. Mężczyznom zostały przedstawione zarzuty pobicia mieszkańca miasta. Podczas przesłuchania nie potrafili wytłumaczyć swojego zachowania, mówiąc jedynie, że za dużo wypili i chyba rządził nimi alkohol.

Wczoraj (13.06.2017) na wniosek kętrzyńskich policjantów prokurator zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonym.

Wkrótce mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Za pobicie grozi każdemu z nich kara 3 lat pozbawienia wolności.

(EP/TM)

Powrót na górę strony