Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Ukradł czekolady i uderzył interweniującego pracownika ochrony. Trafił do policyjnego aresztu

Za kradzież rozbójniczą odpowie 31-latek, który w sklepie ukradł 17 czekolad. Kiedy pracownik ochrony próbował go zatrzymać, ten uderzył go w twarz. Powiadomieni o całej sprawie funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo mężczyznę. Mieszkaniec Ostródy usłyszał już zarzuty i decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

W sobotę wieczorem (04.02.2017) ostródzcy policjanci zostali powiadomieni, że w jednym ze sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży rozbójniczej. Z relacji pracownika ochrony, który powiadomił o zdarzeniu, wynikało, że mężczyzna po wejściu do sklepu zabrał z regału 17 czekolad po czym próbował uciec. Kiedy pracownik ochrony próbował uniemożliwić 31-latkowi ucieczkę, ten uderzył go w twarz i zaczął się szarpać. Powiadomieni o całej sprawie funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Mężczyzna podczas przesłuchania nie kwestionował swojej winy. Usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto mieszkaniec Ostródy decyzją prokuratora zostanie objęty policyjnym dozorem.

(JK/RSz)

Powrót na górę strony