Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pisz: Uciekając przed policjantami spowodował kolizję. Jak się okazało, był poszukiwany i jechał bez uprawnień

Piscy kryminalni na jednej z tamtejszych ulic zauważyli, że w corsie siedzi poszukiwany przez nich mężczyzna. 22-latek widząc policjantów ruszył z piskiem opon uszkadzając przy tym radiowóz. Funkcjonariusze pojechali za nim. W pewnym momencie zobaczyli, jak uciekający oplem wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Po chwili wyszedł z auta i zaczął uciekać. Został zatrzymany i ukarany mandatami na łączną kwotę 1700 złotych. Kierowca nie miał uprawnień do kierowania.

Kryminalni z Pisza zauważyli na ulicy Sikorskiego w Piszu  stojący pojazd marki Opel Corsa. Za kierownicą siedział młody mężczyzna podobny do poszukiwanego. Jeden z funkcjonariuszy chciał podejść do zaparkowanego samochodu. W tym momencie 22-latek zorientował się, że jest to policjant i ruszył z piskiem opon uszkadzając przy tym radiowóz.  Kryminalni  natychmiast pojechali za nim.  

W pewnym momencie na ulicy Pisowody, w miejscowości Jagodne, zobaczyli, że jadący oplem na łuku drogi, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Kierowca  wyszedł z samochodu i zaczął uciekać do lasu. Po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

W trakcie wykonywanych czynności kryminalni potwierdzili, że 22-letni mieszkaniec piskiej gminy był poszukiwany.

Za spowodowanie kolizji, kierowanie  pojazdem bez uprawnień oraz za jazdę z prędkością niezapewniającą panowania nad pojazdem kierowca został ukarany mandatami na łączną kwotę 1700 złotych.

asz/in

Powrót na górę strony