Pisz: Nowy Komendant Komisariatu Policji w Rucianem Nidzie - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pisz: Nowy Komendant Komisariatu Policji w Rucianem Nidzie

W Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Rucianem Nidzie. Tym samym jednostkę oraz obowiązki komendanta przejął podkomisarz Jacek Kępiński. Policjant ten dotychczas pracował w Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie. Nowego komendanta przywitał Komendant Powiatowy Policji w Piszu.

W czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyła się uroczystość przekazania komisariatu i powierzenia obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Rucianem Nidzie podkom. Jackowi Kępińskiemu. Nowy komendant dotychczas związany był z Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie, gdzie od 2012 roku pełnił funkcję specjalisty Wydziału Prewencji KWP w Olsztynie.

Rozkaz personalny powierzenia obowiązków na stanowisku komendanta wręczył osobiście Komendant Powiatowy Policji w Piszu, podinsp. Radosław Drach. który pogratulował awansu, życząc przy tym sukcesów w kierowaniu nową jednostką. Komendant dodał również, że nie jest to ostatnia zmiana organizacyjna jednostki, które mają na celu właściwą koordynację sił oraz przyczynią się do jeszcze bardziej sprawnego i płynnego realizowania zadań służbowych, a tym samym poprawią bezpieczeństwo w powiecie piskim.

 

  • Powierzenie obowiązków przez Komendanta podinsp. Radosława Drach
    Powierzenie obowiązków przez Komendanta podinsp. Radosława Drach
  • Powierzenie obowiązków przez Komendanta podinsp. Radosława Drach
    Powierzenie obowiązków przez Komendanta podinsp. Radosława Drach

 


Kilka słów o nowym Komendancie

 

 

Podkomisarz Jacek Kępiński ma 41 lat. Swoją służbę rozpoczął w 1996 roku jako policjant w Komisariacie Policji w Sorkwitach. Po pięciu latach przeszedł do Zespołu Ruchu Drogowego KPP w Mrągowie, a pięć lat później pracował jako specjalista Zespołu do spraw Wykroczeń. Od 2012 roku pracował jako specjalista Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
W 2015 roku ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, co dało mu możliwość przystąpienia do egzaminu oficerskiego i uzyskania stopnia podkomisarza.

Prywatnie podkom. Jacek Kępiński jest mężem i ojcem. Jego zamiłowaniem i pasją jest wędkarstwo i motoryzacja. Część swojego wolnego czasu poświęca również piłce nożnej.

(MB/TM)

Powrót na górę strony