Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Giżycko: Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku

Inspektor Andrzej Mazurek Komendant Powiatowy Policji w Giżycku, odszedł na emeryturę. Od dziś jego obowiązki pełni podinsp. Adam Rudnicki, dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku.

Uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę prawie po 30 latach służby Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku insp. Andrzeja Mazurka odbyło się 29 kwietnia 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku.

 

W uroczystości udział m.in. wzięli: Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek, z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalnego podinsp. Andrzej Tyryłło, z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalnego kom. Dariusz Kotlarz, p.o. Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego asp. szt. Jacek Tarnacki oraz policjanci i pracownicy giżyckiej jednostki.

 

Podczas uroczystości głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji insp. Tomasz Klimek oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku podinsp. Adam Rudnicki, którzy serdecznie podziękowali isnp. Andrzejowi Mazurkowi za wieloletnią współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu giżyckiego. Odchodzący Komendant życzył przyjmującemu obowiązki, dotychczasowemu I Zastępcy podinsp. Adamowi Rudnickiemu, sukcesów podczas dowodzenia podległymi policjantami.

 

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku został podinsp. Adam Rudnicki.

 

Wszyscy policjanci i pracownicy jednostki dołączają się do najserdeczniejszych życzeń i dziękują Komendantowi za wieloletnią współpracę oraz życzą spełnienia marzeń i spokoju na emeryturze.

Powrót na górę strony