Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZPC, Mrągowo: Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani m.in. listami gończymi są już w aresztach

Policjanci zatrzymali w sumie 3 poszukiwanych. Kryminalni z KWP w Olsztynie zasadzili się na 42-latka poszukiwanego 3 listami gończymi za rozboje i kradzieże. Natomiast dzielnicowi z Mrągowa zatrzymali mężczyzn, którzy muszą odpowiedzieć za uszkodzenie ciała i znęcanie nad rodziną.

Olsztyn- zpc zaskoczył 42-latka

Wczoraj wieczorem policjanci Zespołu Poszukiwań Celowych Wydz. Kryminalnego KWP w Olsztynie zatrzymali 42-latka poszukiwanego 3 listami gończymi za rozboje i kradzieże. Marcin Z. ma do odbycia karę 8 lat pozbawienia wolności. W sierpniu ubr. poszukiwacze z KWP w Olsztynie przejęli jego sprawę. Wczoraj zaskoczyli 42-latka w jednym z olsztyńskich mieszkań. Poszukiwany był kompletnie zaskoczony tym, że policjanci odkryli jego kryjówkę. Mężczyzna dziś trafi do zakładu karnego.

Mrągowo - dzielnicowi zatrzymali dwóch poszukiwanych

Wczoraj w godzinach rannych dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów wydanych przez miejscowy Sąd Rejonowy. 53–letni mieszkaniec gminy Mrągowo miał do odbycia karę półtora roku pozbawienia wolności za znęcanie się nad rodziną. Podobną karę za uszkodzenie ciała sąd zastosował wobec 38–letniego mieszkańca miasta. Dzielnicowi zebrali informacje, na podstawie których ustalili, gdzie poszukiwani mężczyźni mogą przebywać. 53–latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy w miejscu zamieszkania. Natomiast 38–latka policjanci zastali u jego znajomego, gdzie zamierzał uczestniczyć w imprezie alkoholowej. Obaj mężczyźni najbliższych kilkanaście miesięcy spędzą za kratkami.

af/jd

Powrót na górę strony