Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Braniewo : Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci z Braniewa pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Frombork-Braniewo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-letni kierowca passata jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Teraz sprawą zajmie się wydział kryminalny.

Wczoraj po godz. 20:00 oficer dyżurny policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na drodze W 504, w okolicy miejscowości Stępień. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol funkcjonariuszy. Niestety okazało się, że kierowca na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-latek jadąc w kierunku Braniewa prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków, które panowały na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna podróżował sam.

Na miejscu wypadku pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, biegłym z zakresu ruchu drogowego oraz prokuratorem. Policjanci zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, sporządzili oględziny oraz wykonali niezbędną dokumentację fotograficzną. Uszkodzony pojazd zabezpieczono na parkingu komendy. Czynności w tej sprawie trwają.

(js/rj)

Powrót na górę strony