Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łukta: Policjanci dla mieszkańców w nowo otwartym punkcie przyjęć interesantów

W GOPS w Łukcie odbyło się uroczyste otwarcie punktu przyjęć interesantów. Punkt ten jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy, którzy od teraz będą mogli na miejscu załatwić większość ważnych spraw związanych z ich lokalnym bezpieczeństwem. Wójt Gminy Łukta przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Ostródzie klucze do pomieszczenia dla dzielnicowych, a szef policjantów podziękował za dostrzeżenie przez władze gminy potrzeb policjantów.

W piątek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łukcie uroczyście otwarto punkt przyjęć interesantów Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Otwarcie tego miejsca jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy, którzy na miejscu i w nowej lokalizacji będą mogli  załatwić większość spraw ważnych dla ich lokalnego bezpieczeństwa.

Podczas przekazania kluczy Wójt Gminy Łukta podkreślił dobrą współpracę z ostródzkimi funkcjonariuszami, która teraz może być jeszcze bardziej skuteczna. W nowej lokalizacji dzielnicowi będą urzędować na co dzień.

Natomiast szef ostródzkiej jednostki podziękował władzom gminy za wsparcie i zrozumienie policyjnych potrzeb, w tym dostrzeżenie konieczności zapewnienia policjantom godnych warunków pracy.

bb/af

  • Uroczyste otwarcie punktu obsługi interesantów
Powrót na górę strony