Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pisz: Napadli na pracownika stacji benzynowej – zostali aresztowani

Piscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na jednej ze stacji benzynowych na terenie gminy Orzysz. Zamaskowani napastnicy weszli do budynku żądając pieniędzy. Jeden z nich przyłożył do szyi pracownika nóż, drugi w tym czasie przeszukiwał biurko. Ostatecznie sprawcy zabrali 300 złotych oraz osiem butelek wódki o łącznej wartości blisko 150 złotych. 23i 24-latek zostali tymczasowo aresztowani. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grożą im kary do 15 lat pozbawienia wolności.

21 lipca br. około północy dwóch zamaskowanych mężczyzn  weszło do budynku stacji paliw żądając od pracownika pieniędzy. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Orzysz. Jeden ze sprawców przystawił nóż do szyi pracownika, drugi szukał pieniędzy. Mężczyźni zabrali 300 złotych oraz  osiem butelek wódki różnego rodzaju na łączną kwotę blisko 150 złotych.

Policjanci z Orzysza zatrzymali obu sprawców. To 23 i 24-letni mieszkańcy Orzysza. Obaj usłyszeli już zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Grożą im kary do 15 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony