Kolejny sukces policyjnego strongmana
Podkom. Paweł Piskorz z KWP w Olsztynie zajął pierwsze miejsce w Otwartym Pucharze Polski Północnej w Przewracaniu 400 kg Opony. To kolejne zwycięstwo w ostatnim czasie w jego sportowej karierze strongmana.
W niedzielę (21.06.2026 r.) w Lęborku odbyły się zawody w Otwartym Pucharze Polski Północnej w Przewracaniu 400 kg Opony. W zawodach startowało 6 zawodników z całej Polski, a same zmagania polegały na przerzucaniu opony na wyznaczonym dystansie, w jak najkrótszym czasie. Podkom. Paweł Piskorz zajął pierwsze miejsce, kolejny raz udowadniając, że jest w szczytowej formie.
Podkom. Paweł Piskorz na co dzień związany jest z Wydziałem Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie. Jego udział w zawodach był możliwy dzięki zrozumieniu i wsparciu przełożonych oraz związkom zawodowym, jak sam powiedział - Dziękuję moim przełożonym i związkom zawodowym za zrozumienie i wsparcie, które umożliwiły mi pogodzenie służby z pasją. Szczególne podziękowania kieruję do moich bliskich oraz kibiców – wasza obecność i pomoc w trakcie całego sezonu były dla mnie bezcenne i dały mi siłę, by walczyć do samego końca.
(rj/kk)
Film Piskorz.mp4
Pobierz plik Piskorz.mp4 (format mp4 - rozmiar 8.6 MB)