Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sportowy sukces podkom. Pawła Piskorza

Podkom. Paweł Piskorz z KWP w Olsztynie nie zwalnia tempa. Policjant triumfował w zawodach Pucharu Polski Strongman, zdobywając najwyższy stopień podium. Dzięki przygotowaniu oraz doskonałej formie zdobyte punkty, przybliżają go do wielkiego finału, który odbędzie się we wrześniu.

W piątek (12.06.2026 r.) odbyły się zawody Pucharu Polski Strongman organizowane przez Strongman Tyberian Team, w których udział wziął podkom. Paweł Piskorz. W zawodach startowało 5 zawodników z całej Polski, a same zmagania były podzielone na poszczególne konkurencje tj.:

  • Wyciskanie platformy na barku
  • Przerzucanie worków przez poprzeczkę
  • Załadunek worków + kaczor
  • Spacer farmera
  • Spacer buszmena
  • Przeciąganie tira

Doskonała forma olsztyńskiego policjanta pozwoliła mu osiągnąć najwyższy stopień podium. To nie pierwszy sukces Pawła - na początku czerwca pisaliśmy o jego zmaganiach na zawodach w Rucianem-Nida, w których osiągnął II miejsce, możecie o tym przeczytać TUTAJ. Dzięki zdobytym 5 punktom, Paweł Piskorz przybliża się znacząco do wielkiego finału, który odbędzie się już we wrześniu. Trzymamy kciuki

Podkom. Paweł Piskorz na co dzień związany jest z Wydziałem Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie. Jego udział w zawodach był możliwy dzięki zrozumieniu i wsparciu przełożonych oraz związkom zawodowym, jak sam powiedział - Dziękuję moim przełożonym i związkom zawodowym za zrozumienie i wsparcie, które umożliwiły mi pogodzenie służby z pasją. Szczególne podziękowania kieruję do moich bliskich oraz kibiców – wasza obecność i pomoc w trakcie całego sezonu były dla mnie bezcenne i dały mi siłę, by walczyć do samego końca.

(kk)

Transkrypcja wideo

Policjant podkom. Paweł Piskorz podczas konkurencji przeciąganie tira

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 42.92 MB)

Powrót na górę strony