Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Siatkówka, czyli pasja Andrzeja Mankowa

Aż dziewięć pucharów zdobył w tym roku mł. asp. Andrzej Mankow z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Od 8 lat siatkówka, szczególnie plażowa, jest jego pasją. Reprezentuje olsztyńską komendę nie tylko w turniejach służb mundurowych. Spora część pucharów stojąca w gabinecie komendanta mł. insp. Mieczysława Wójcika, to jego zasługa.

Mł. asp. Andrzej Mankow z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie od 9 lat służy w Policji. W 2006 roku odbywał służbę wojskową w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie. Następnie od 2007 roku pracował w Oddziale Prewencji Policji KWP w Olsztynie. Dwa ostatnie lata spędził w Wydziale Prewencji KMP Olsztyn, jako dzielnicowy. Jest żonaty, ma jedno dziecko, a na co dzień pasjonuje się siatkówką. Jego największe dotychczasowe osiągnięcie to Mistrzostwo Olsztyna, które zdobył w ubiegłym roku.

Obecny rok, mimo że jeszcze się nie skończył, również obfitował w sukcesy. Mł. asp. Andrzej Mankow wystartował w sumie w 9. turniejach piłki siatkowej plażowej.

Oto jego osiągnięcia:

I miejsce w Okręgowych Mistrzostwach w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie.

I miejsce w Turnieju Służb Mundurowych - Górowo Iławeckie.

I miejsce w Turnieju Służb Mundurowych w Waplewie - Dzień Bezpieczeństwa.

II miejsce w Turnieju Piłki Plażowej o Puchar Komendant Powiatowego Policji w Mrągowie.

II miejsce w Mistrzostwach Działdowa.

II miejsce w XI Mistrzostwach Grajewa.

III miejsce w Mistrzostwach Kętrzyna.

III miejsce w Mistrzostwach Olsztynka.

IV miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ełku.

Spora część pucharów stojąca w gabinecie Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie mł. insp. Mieczysława Wójcika, to jego zasługa. Koledzy i koleżanki z jednostki trzymają za niego kciuki w kolejnych turniejach.

Gratulacje i powodzenia!

mp/af

  • Spotkanie u komendanta
Powrót na górę strony