Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ełk: Policjanci kontynuują poszukiwania 18-letniego Kamila Mikszy z Prostek

Policjanci kontynuują poszukiwania zaginionego 18-letniego Kamila Mikszy z Prostek, który zaginął we wtorek w miejscowości Bogusze, w okolicach kompleksu leśnego nad Jeziorem Toczyłowskim. Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ełku ul. Chopina 10 lub telefoniczny pod numerem 87 621 82 00 lub 997.

Przypominamy !!!

Zaginiony to Kamil Miksza. Chłopak ma 18 lat, 170 cm wzrostu i waży około  60 kg. Mężczyzna ma krótkie, proste blond włosy oraz  niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czerwoną koszulkę oraz granatowe krótkie spodenki.

Policjanci, po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast podjęli czynności poszukiwawcze zmierzające do odnalezienia 18-latka. Rozpytano znajomych  mężczyzny, z którymi przebywał przed zaginięciem.

Wczoraj 30 policjantów oraz strażacy z OSP w Prostkach sprawdzali kompleks leśny nad Jeziorem Toczyłowskim, gdzie nastolatek widziany był po raz ostatni. Do poszukiwań wykorzystano policyjny śmigłowiec z Komendy Głównej Policji. Dzisiaj policjanci i strażacy z OSP wznowili poszukiwania.

Wszystkie osoby mające informacje na temat  miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ełku ul. Chopina 10 lub  telefoniczny pod numerem 87 621 82 00 lub 997.
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 6.27 MB)

Powrót na górę strony