Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pod wpływem narkotyków za kierownicą – zatrzymany 37-latek

Policjanci z wydziału prewencji patrolujący miasto zauważyli na ul. Królewieckiej citroena, którego tablica rejestracyjna nie była podświetlona. Funkcjonariusze z Elbląga postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Okazało się, że kierowca był pod wpływem narkotyków i miał przy sobie substancje zabronione. Wkrótce ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem.

W czwartek (10.04.2025) podczas interwencji uwagę policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zwróciło nienaturalne pobudzenie kierowcy. Mężczyzna został przebadany na obecność substancji odurzających. Wynik był pozytywny – 37-latek kierował pod wpływem amfetaminy i marihuany. Dodatkowo, podczas przeszukania pojazdu funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

(js/aj)

 

Powrót na górę strony