Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ełk: Dwa groźne wypadki - zginął 33-letni pasażer BMW, 26-letnia motocyklistka przebywa w szpitalu

Ełccy policjanci pracowali na miejscu dwóch groźnych wypadków drogowych podczas ostatniej doby. W pierwszym poszkodowana została 26-letnia kierująca motocyklem kobieta, która z urazem nogi trafiła do szpitala. Do drugiego, niestety tragicznego w skutkach, doszło w nocy trasie Ełk-Sędki. W wypadku osobowego BMW, które po tym jak wpadło w poślizg wylądowało w przydrożnym rowie. Niestety na miejscu zginął 33-letni pasażer auta.

Pierwszy z wypadków wydarzył się w poniedziałek około godziny 17:00 na rondzie przy ul. Kilińskiego i ul. Pięknej. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący Oplem Astra 65-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego nie zastosował się do znaku drogowego i przeciął kierunek jazdy 26-letniej motocyklistce. Kobieta uderzyła w lewą część opla, upadła na jezdnię, a motocykl potoczył się dalej i uderzył w jadącego volkswagena.

  • Wypadek na rondzie w Ełku
    Wypadek na rondzie w Ełku
  • Wypadek na rondzie w Ełku
    Wypadek na rondzie w Ełku

W wyniku tego zdarzenia 26-latka trafiła do szpitala z urazem nogi. Wszyscy uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi.

Do bardziej tragicznego w skutkach zdarzenia doszło  nocy z poniedziałku na wtorek na trasie Ełk-Sędki około godz. 2:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem BMW 31-letni mieszkaniec Sejn, na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia 33-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Kierowca z ogólnymi potłuczeniami został przetransportowany do szpitala na obserwację. Funkcjonariusze zbadali 31-latka na zawartość alkoholu - był trzeźwy.

 

  • Wypadek Elk-Sedki
    Wypadek Elk-Sedki

 

Teraz policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tych zdarzeń.

(AK)

Powrót na górę strony