Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kopnął 82-latkę, sąd zastosował wobec mężczyzny areszt

Do aresztu trafił 26-letni mężczyzna, który publicznie i z błahego powodu kopnął w plecy 82-letnią kobietę, a kiedy się przewróciła zadał ponowne kopnięcie w brzuch. Seniorka doznała obrażeń w postaci złamań. Agresor trafił już do aresztu.

W miniony czwartek (28.03.2024 r.) pijany 26-latek dokuczał swojemu ojcu i ponadto porysował mu samochód. Mężczyzna powiadomił policjantów, w tym czasie agresor opuścił miejsce zamieszkania. Wyładowując swoje nerwy, na jednej z ulic w Rynie zaczepił seniorkę. Agresor bez powodu kopnął 82-latkę w plecy. Kiedy kobieta się przewróciła, zadał ponowny cios i kopną kobietę w okolice brzucha. Seniorce z pomocą ruszyli świadkowie. Agresja 26-latka nie ustawała. Trzymając w ręku cegłę groził również im. Kobieta trafiła do szpitala. W wyniku zadanych kopnięć seniorka doznała złamania ręki i miednicy. Agresor trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał w sprawie, w tym zeznania świadków jak i zabezpieczony monitoring, pozwolił policjantom na przedstawienie 26-latkowi zarzutu przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu - uszkodzenia ciała. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Na wniosek policjantów i prokuratora, giżycki sąd zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Mężczyzna trafił już do aresztu.

(ich/rj)

 

Powrót na górę strony