Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców

Już po raz kolejny p.o. Komendant Powiatowy Policji w Piszu, wspólnie z Prezesem Mazurskiego Banku Żywności w Piszu, wyszli z inicjatywą zorganizowania paczek dla najbardziej potrzebujących mieszkańców powiatu. Przygotowali je pracownicy i wolontariusze banku. Rodziny i osoby samotne najbardziej potrzebujące pomocy wytypowali dzielnicowi. To właśnie oni jeszcze przed świętami odwiedzą swoich mieszkańców przekazując im paczki wraz z najserdeczniejszymi życzeniami.

Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, podinsp. Jacek Kępiński, wspólnie z Prezesa Mazurskiego Banku Żywności w Piszu, Marcinem Kwiatkowskim, już po raz kolejny, postanowili przed świętami wesprzeć najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego powiatu organizując dla nich paczki. Są w nich produkty spożywcze i higieniczne pochodzące zez zbiórek żywności, które w ostatnim czasie odbywały się na terenie naszych sklepów oraz szkół. Paczki przygotowane zostały przez pracowników i wolontariuszy banku, którego jednym z celów statutowych jest promocja postaw solidarności społecznej i działanie na rzecz wspólnego dobra.

Do akcji zaangażowani zostali wszyscy dzielnicowi z powiatu piskiego. To właśnie oni, znając potrzeby swoich mieszkańców, wytypowali rodziny i osoby najbardziej potrzebujące wsparcia. Trafi do nich łącznie 50 paczek.

Jeszcze przed świętami dzielnicowi zapukają do drzwi wytypowanych rodzin i osób wręczając im paczkę wraz z najserdeczniejszymi życzeniami.

(asz/kh)

  • paczki
  • paczki
  • paczki
Powrót na górę strony