Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olecko: Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji nie doszło do tragedii

Policjanci z Olecka otrzymali niepokojące zgłoszenie, z którego wynikało, że młoda kobieta, chce targnąć się na swoje życie. Dzięki informacji od zaniepokojonej koleżanki oraz szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów i strażaków niebezpieczna dla życia 24-latki sytuacja zakończyła się dobrze. Podjęta reanimacja przyniosła skutek. Poszkodowana trafiła do szpitala na obserwację.

Wczoraj oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, która poinformowała go, że jej znajoma ma problemy osobiste i najprawdopodobniej chce zrobić sobie krzywdę. Natychmiast na miejsce pojechał patrol prewencji. Kobieta nie otwierała drzwi więc policjanci podjęli decyzję o ich wyważeniu. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy weszli do mieszkania i podjęli reanimację. Kobieta została przewieziona do szpitala na obserwację.

Dzięki informacji od zaniepokojonej koleżanki oraz szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów i strażaków ta niebezpieczna dla życia sytuacja zakończyła się dobrze.

Powrót na górę strony