Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jesteśmy z Wami i dla Was

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka - święto wszystkich dzieci. Chcemy, aby nasze pociechy były zawsze uśmiechnięte zadowolone i bezpieczne. To w dużej mierze od nas dorosłych zależy ich szczęśliwe dzieciństwo.

Jest taki dzień – jedyny w roku – gdy w szczególny sposób dziękujemy im za to, że są. W Dniu Dziecka, bo o nim mowa, na twarzach młodszych, ale i starszych nie mogło zabraknąć uśmiechu na twarzy.

Dzieci od najmłodszych lat są uczestnikami ruchu drogowego. Na każdym etapie ich życia i rozwoju starajmy się, aby były bezpieczne na drodze. Uczmy jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię i rozsądnie, zgodnie z przepisami korzystać z roweru, hulajnogi, czy innych urządzeń. To wyraz naszej troski i miłości. Przede wszystkim uczmy je przez dobry przykład.

 

 

Wszystkim dzieciom życzymy w DNIU ICH ŚWIĘTA uśmiechu, licznych prezentów, wspaniałych przeżyć.

(kh)

Pliki do pobrania

  • Deskrypcja załączonego filmu
    12.5 KB
    Deskrypcja załączonego filmu. Film rozpoczyna plansza z napisem Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, następnie widać sierż. Bobra witającego się z dziećmi, kolejno policjantka leżąca na kolorowej chuście z dziećmi, dziewczynka i chłopiec na rowerach pokonujący tor, dwóch policjantów stojących przy motocyklach, policjantki tańczące na scenie z dziećmi, namiot policyjny przy którym stoi grupka dzieci i policjantka, ujęcie psa i sierż. Bóbr z dziećmi uczy się zachowań przed atakiem psa, dzieci bawiące się na trawie wielkoformatową grą o „Poli”, biegnąca maskotka sierż. Bóbr, dziewczynka wraz z policjantami przy robocie, dwie dziewczynki podczas kolorowania rysunków, dziewczynka siedząca na motocyklu przy którym stoi policjant, trzech chłopców uśmiechniętych, siedzących w radiowozie, dzieci siedzące na quadzie, w tle dzieci wchodzące na policyjną łódź motorową, maskotka sierż. Bóbr tańczący z dziewczynką, uśmiechnięte dzieci wraz z policjantką pod kolorową chustą, na koniec sierż. Bóbr składający życzenia dzieciom z okazji ich święta. Film kończy plansza z napisem Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.
Powrót na górę strony