Tag konkurs
Rozmiar czcionki
- Szczytno: „Rambit 2019” z udziałem szczycieńskich policjantów Szczycieńscy policjanci w trakcie ferii zimowych 2019 uczestniczyli w zmaganiach sportowych połączonych ze sprawdzianem wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz sporcie. Spotkania z dziećmi realizowane przez samorządy, a także policjantów mają wspólny cel – promowanie zasad bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Przekazywanie młodym ludziom informacji z zakresu prawidłowych społecznie postaw jest nieodzownym elementem edukowania najmłodszych.
- Szymon Zyśk ze Szkoły Podstawowej w Rozogach wyróżniony w konkursie literackim "Rymowanka - Zachęcanka" Bądź widoczny w dzień i w nocy! Odblask to są takie oczy, dzięki którym kierujący nie potrąci cię niechcący.
- Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno-filmowego pn. "Artystyczny przeWODNIK" 20 września został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-filmowy pn. "Artystyczny przeWODNIK" zorganizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Wśród zwycięzców znaleźli się mieszkańcy Gołdapi. Laureatom konkursu pogratulował Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.
- Węgorzewo: „Kręci mnie bezpieczeństwo” - dlatego o nie dbam Ponad 50 prac plastycznych z czterech szkół podstawowych powiatu węgorzewskiego nadesłano na konkurs plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo". Spośród nich przedstawiciele komisji wybrali te, które wezmą udział w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim.
- WSPol/KWP: „Dzielnicowy roku 2016” - znamy najlepszych dzielnicowych na Warmii i Mazurach W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie 38 dzielnicowych z Warmii i Mazur - podczas dwudniowych zmagań - rywalizowało w pięciu konkurencjach, które pozwoliły wyłonić najlepszego dzielnicowego w regionie. Został nim mł. asp. Piotr Dzirba z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.
- Zgłoś kandydata do konkursu „Policjant, który mi pomógł”! Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji już po raz kolejny organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”, którego głównym celem jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.
- Zgłoś kandydata do konkursu „Policjant, który mi pomógł”! Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji już po raz kolejny organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”, którego głównym celem jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. W 2022 roku w tym prestiżowym gronie laureatów znalazła się policjantka z garnizonu warmińsko-mazurskiego mł. asp. Barbara Rogozińska. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów w tegorocznej edycji konkursu.
- „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Prace dzieci ozdobią policyjny kalendarz Jak bezpiecznie przechodzić po przejściu dla pieszych? Dlaczego warto nosić elementy odblaskowe? Jakie miejsca są bezpieczne do zabawy? Jak należy zachować się jako pasażer pojazdu? To tylko niektóre pytania na jakie dzieci odpowiadały tworząc prace plastyczne w ramach konkursu „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Prace laureatów ozdobią policyjny kalendarz na 2023 rok.
- „III Ogólnopolski Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych” – etap wojewódzki Kim jest oskarżyciel publiczny? Najogólniej tłumacząc, w prowadzonym postępowaniu karnym i w sprawach o wykroczenia, jest stroną, która reprezentuje interes publiczny w ściganiu przestępstw i wykroczeń. Bardzo często taką rolę w prowadzonych postępowaniach pełnią policjanci. Wymaga to odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia. Poziom tego przygotowania policjantów z Warmii i Mazur został sprawdzony podczas wojewódzkich eliminacji do III ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych.
- „MÓJ PIES I WODA – BEZPIECZNA PRZYGODA” - konkurs fotograficzny Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym objętym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji W Olsztynie. Konkurs adresowany jest do mieszkających na terenie województwa warmińsko - mazurskiego dzieci oraz do młodzieży w wieku do 18 lat.
Szczytno: „Rambit 2019” z udziałem szczycieńskich policjantów
Szczycieńscy policjanci w trakcie ferii zimowych 2019 uczestniczyli w zmaganiach sportowych połączonych ze sprawdzianem wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz sporcie. Spotkania z dziećmi realizowane przez samorządy, a także policjantów mają wspólny cel – promowanie zasad bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Przekazywanie młodym ludziom informacji z zakresu prawidłowych społecznie postaw jest nieodzownym elementem edukowania najmłodszych.
Szymon Zyśk ze Szkoły Podstawowej w Rozogach wyróżniony w konkursie literackim "Rymowanka - Zachęcanka"
Bądź widoczny w dzień i w nocy! Odblask to są takie oczy, dzięki którym kierujący nie potrąci cię niechcący.
Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno-filmowego pn. "Artystyczny przeWODNIK"
20 września został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-filmowy pn. "Artystyczny przeWODNIK" zorganizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Wśród zwycięzców znaleźli się mieszkańcy Gołdapi. Laureatom konkursu pogratulował Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.
Węgorzewo: „Kręci mnie bezpieczeństwo” - dlatego o nie dbam
Ponad 50 prac plastycznych z czterech szkół podstawowych powiatu węgorzewskiego nadesłano na konkurs plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo". Spośród nich przedstawiciele komisji wybrali te, które wezmą udział w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim.
WSPol/KWP: „Dzielnicowy roku 2016” - znamy najlepszych dzielnicowych na Warmii i Mazurach
W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie 38 dzielnicowych z Warmii i Mazur - podczas dwudniowych zmagań - rywalizowało w pięciu konkurencjach, które pozwoliły wyłonić najlepszego dzielnicowego w regionie. Został nim mł. asp. Piotr Dzirba z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.
Zgłoś kandydata do konkursu „Policjant, który mi pomógł”!
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji już po raz kolejny organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”, którego głównym celem jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.
Zgłoś kandydata do konkursu „Policjant, który mi pomógł”!
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji już po raz kolejny organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”, którego głównym celem jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. W 2022 roku w tym prestiżowym gronie laureatów znalazła się policjantka z garnizonu warmińsko-mazurskiego mł. asp. Barbara Rogozińska. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów w tegorocznej edycji konkursu.
„Bezpieczni w ruchu drogowym”. Prace dzieci ozdobią policyjny kalendarz
Jak bezpiecznie przechodzić po przejściu dla pieszych? Dlaczego warto nosić elementy odblaskowe? Jakie miejsca są bezpieczne do zabawy? Jak należy zachować się jako pasażer pojazdu? To tylko niektóre pytania na jakie dzieci odpowiadały tworząc prace plastyczne w ramach konkursu „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Prace laureatów ozdobią policyjny kalendarz na 2023 rok.
„III Ogólnopolski Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych” – etap wojewódzki
Kim jest oskarżyciel publiczny? Najogólniej tłumacząc, w prowadzonym postępowaniu karnym i w sprawach o wykroczenia, jest stroną, która reprezentuje interes publiczny w ściganiu przestępstw i wykroczeń. Bardzo często taką rolę w prowadzonych postępowaniach pełnią policjanci. Wymaga to odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia. Poziom tego przygotowania policjantów z Warmii i Mazur został sprawdzony podczas wojewódzkich eliminacji do III ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych.
„MÓJ PIES I WODA – BEZPIECZNA PRZYGODA” - konkurs fotograficzny
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym objętym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji W Olsztynie. Konkurs adresowany jest do mieszkających na terenie województwa warmińsko - mazurskiego dzieci oraz do młodzieży w wieku do 18 lat.