RZECZNIK PRASOWY
KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W OLSZTYNIE

asp. Tomasz Markowski

tel. 47 73 152 52,

____________________________________________________________

ZESPÓŁ PRASOWY KWP W OLSZTYNIE

e-mail: zespol.prasowy@ol.policja.gov.pl

10-521 Olsztyn, ul. Partyzantów 6/8; pok. 41

fax 47 73 152 55

tel.   47 73 152 51   lub   47 73 152 59

asp.szt. Rafał Jackowski

mł. asp. Karolina Hrynkiewicz

 

Odpowiadamy wyłącznie na pytania dziennikarzy. Pozostałą korespondencję należy kierować do właściwych wydziałów Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Zasady dostępu do informacji publicznej przez osoby, które nie są dziennikarzami, są określone na naszej stronie w zakładce "Kontakt".

Zespół Prasowy pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00. W tym czasie przekazujemy informacje dziennikarzom pod stacjonarnymi numerami telefonów i telefonem komórkowym. Oprócz informacji o bieżących wydarzeniach, udzielane są odpowiedzi dotyczące analiz bezpieczeństwa, statystyk, porad prewencyjnych i innych, związanych z działalnością garnizonu warmińsko-mazurskiej policji.

Poza wyznaczonymi godzinami oraz w soboty, niedziele i święta osoba pełniąca dyżur prasowy jest dostępna pod numerem telefonu komórkowego 601 999 567 lub 601 666 244. W tym czasie udzielane są informacje dotyczące TYLKO I WYŁĄCZNIE wydarzeń nagłych i nadzwyczajnych oraz komunikatów opublikowanych na stronie internetowej z ostatniej doby.

Grafik dyżuru prasowego dostępny jest na naszej stronie w zakładce "Kontakt".

W każdej komendzie miejskiej i powiatowej policji wspomagani jesteśmy przez funkcjonariuszy pełniących funkcję oficera prasowego  pracujących na takich samych zasadach. Lista oficerów prasowych garnizonu warmińsko-mazurskiej policji i ich dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce "Kontakt".

 

Powrót na górę strony