Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Próba zakupu alkoholu zakończyła się w policyjnej celi

Kiedy odmówiono sprzedaży alkoholu w sklepie 45-latce, ta wyładowała swoją złość na samochodach. Kobieta przeklinając uderzała w zaparkowane auta. Na szczęście szybka reakcja świadków i policjantów powstrzymały kobietę przed eskalacją agresji i dewastacją mienia.

W czwartek (04.08.2022) policjanci interweniowali wobec kłopotliwej klientki jednego ze sklepów. Kobieta próbowała kupić alkohol, lecz odmówiono jej zgodnie z zakazem sprzedaży alkoholu osobom nietrzeźwym. Spotkało się to z jej agresywną reakcją. Kobieta wykrzykując wulgaryzmy zaczęła uderzać w zaparkowane w pobliżu samochody. Osoby widzące takie niepokojące zachowanie zadzwoniły pod numer alarmowy.


Na szczęście w tym przypadku szybka reakcja świadków i odizolowanie kobiety być może zapobiegły dalszej agresji i niszczeniu mienia, samochody nie zostały uszkodzone. Policjanci doprowadzili 45-latkę do wytrzeźwienia – miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 


Kobieta odpowie za zakłócanie spokoju i porządku publicznego. Wniosek o jej ukaranie trafi do sądu. Za popełnione wykroczenia grozi kobiecie kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.


(ak/mw)

 

Powrót na górę strony