Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione przedmioty i zatrzymali podejrzanego o włamanie

Nowomiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dwa włamania na terenie gminy Grodziczno. Sprawca ukradł z jednego z garaży samochód marki VW Golf natomiast z budynku gospodarczego wyniósł ramę wraz z kołami od motoroweru. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty. Teraz 18-latkowi za popełnione przestępstwa może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (18.06.2022r.) nowomiejscy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego w miejscowości Katlewo. Sprawca zabrał stamtąd ramę wraz z kołami od motoroweru. Właściciel oszacował poniesione starty na wartość 700 złotych. Podjęte działania i ustalenia kryminalnych doprowadziły do zatrzymania podejrzanego o to przestępstwo. Mężczyzna ten ma na swoim koncie jeszcze jedną kradzież z włamaniem. 18-latek włamał się do jednego z garaży w miejscowości Rynek i ukradł z jego wnętrza samochód osobowy marki Volkswagen Golf o wartości 1500 złotych.

Funkcjonariusze odzyskali również skradzione przedmioty. Mieszkaniec gminy Grodziczno usłyszał zarzuty do których się przyznał. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(lm/kh)

Powrót na górę strony