Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tata – na niego zawsze można liczyć

Pierwszy przyjaciel, towarzysz zabaw, źródło miłości - TATA. W tym wyjątkowym dniu, dedykowanym wszystkim ojcom, Olek-synek braniewskiego policjanta, powiedział kilka słów o swoim tacie. Posłuchajcie i zobaczcie sami.

Ten szczególny dzień, który każdego roku obchodzony jest w Polsce 23 czerwca sprawia, że większość naszych myśli kierowana jest ku nim – ojcom. A takich w policyjnych szeregach nie brakuje. Bez względu na charakter pełnionej służby – w patrolu, w białej czapce, czy przy dochodzeniowych aktach – w oczach dziecka to właśnie tata jest bohaterem. I jak się okazuje nie potrzebna mu do tego peleryna.

Ojcowie w policyjnych mundurach podkreślają, że sukces w służbie cieszy podwójnie, kiedy ma się z kim tą radością dzielić. Funkcjonariusze ci doskonale wiedzą, że ich działania są wzorem nie tylko dla lokalnej społeczności, o której bezpieczeństwo się troszczą. Poczynania policjantów bacznie śledzi ich potomstwo, które już teraz marzy, by w dorosłym świecie iść w ślady ojców.

Kilka ciepłych słów o swoim tacie powiedział 5-letni Olek, synek braniewskiego funkcjonariusza. Posłuchajcie i zobaczcie sami.

Transkrypcja:

Nasz tata jest policjantem. On wszystkim pomaga. Na niego zawsze można liczyć! To nasz bohater. Z nim poznajemy świat. Sto lat wszystkim tatusiom! Zawsze wracajcie bezpiecznie do domu!

Film VID-20220623-WA0000.mp4

Pobierz plik VID-20220623-WA0000.mp4 (format mp4 - rozmiar 10.63 MB)

(js/kh)

 

 

Powrót na górę strony