Policjant Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie zajął 15 miejsce w XX Półmaratonie Hajnowskim

Policjant Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie sierż. szt. Tomasz Kiernozek ukończył XX Półmaraton Hajnowski. Mimo ciężkich warunków panujących na trasie zajął 15 miejsce z blisko 300 biegaczy.

Sierż szt. Tomasz Kiernozek jest policjantem Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie. Obecnie uczestniczy w zabezpieczaniu naszej granicy. Nawet podczas tej trudnej i wymagającej służby znalazł czas i energię na realizowanie swojej sportowej pasji. W sobotę (21.05.2022 r.) funkcjonariusz w czasie wolnym od służby wystartował w XX Półmaratonie Hajnowskim. Na dystansie 21 km zmierzyło się ze sobą blisko 300 biegaczy. Mimo ciężkich warunków – padającego deszczu, policjant zajął 15 miejsce z czasem 1 godziny i 24 minut. To z pewnością nie koniec  sportowych zmagań funkcjonariusza. Życzymy kolejnych udanych startów !