Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzięki policjantom odzyskała kosztowności. Seniorka podziękowała policjantom

Łapanie przestępców to ich zadanie i poświęcają wiele energii, żeby się z niego wywiązywać. Dzięki temu czerpią satysfakcję ze swojej służby. Policjanci za swoją służbę i jej efekty nie oczekują specjalnych podziękowań, jednak gdy do komendy wpływają słowa uznania od osób, którym pomogli, od razu robi im się cieplej na sercu, a satysfakcja jest jeszcze większa.

Kilka miesięcy temu do olsztyńskiego sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 20-latkowi podejrzanemu o oszustwa popełniane przy użyciu tzw. metody „na policjanta” i „na pracownika poczty”. Młody mieszkaniec Warszawy wraz ze swoim 15-letnim wspólnikiem wprowadzali w błąd seniorów, nakłaniając ich do wyrzucania przez okno pieniędzy oraz wartościowych przedmiotów.  Łączna wartość strat wyniosła wówczas ponad 50 tysięcy złotych.

W wyniku intensywnych i skrupulatnych działań policjanci zatrzymali sprawców tych przestępstw i odzyskali część utraconej gotówki oraz wartościowych przedmiotów.

Sprawę prowadziła kom. Joanna Riabczenko z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie wpłynęły podziękowania i słowa uznania za pracę policjantki.

„Szanowny Panie Komendancie z perfekcyjnymi służbami Policji.
Wyrażam, podziw, zaangażowanie, efektem czego jest odzyskanie mojej straty (w postaci pierścionków i pieniędzy).
DZIĘKUJĘ
Moje ukłony Pani Komisarz Joannie Riabczenko za prowadzenie sprawy, atmosferę jakiej doświadczyłam.
Wdzięczności z serca”

(aj/tm)

  • Kartka z podziękowaniami: Szanowny Panie Komendancie z perfekcyjnymi służbami Policji.
Wyrażam, podziw, zaangażowanie, efektem czego jest odzyskanie mojej straty (w postaci pierścionków i pieniędzy). DZIĘKUJĘ Moje ukłony Pani Komisarz Joannie Riabczenko za prowadzenie sprawy, atmosferę jakiej doświadczyłam. Wdzięczności z serca.
    Kartka z podziękowaniami
Powrót na górę strony