Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł podinsp. Bogdan Kieżun

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego kolegi podinsp. Bogdana Kieżuna Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie. Miał zaledwie 48 lat, z których 29 poświęcił służbie w Policji. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich oraz współpracowników z węgorzewskiej jednostki, dla których był nie tylko wzorem policjanta, ale też serdecznym kolegą.

Podinsp. Bogdan Kieżun służbę w Policji rozpoczął we wrześniu 1992 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku. Od początku związany był z pionem kryminalnym. Od grudnia 2006 roku pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie. W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać nie tylko jako sumienny policjant oddany służbie na rzecz innych, ale przede wszystkim jako człowiek ciepły i życzliwy wobec innych. Był zawsze otwarty na potrzeby drugiego człowieka, nigdy nie odmówił pomocy swoim współpracownikom. Mimo ciężkiej i wyniszczającej walki z chorobą, służbę pełnił niemal do ostatnich dni życia. Na wieczną służbę odszedł wieczorem 16 listopada 2021 roku.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty i uczynny kolega. Zawsze gotowy, by poświęcić każdemu swój czas.

Cześć Jego Pamięci!

 

W imieniu kierownictwa warmińsko-mazurskiej Policji, Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Olsztynie, a w szczególności kierownictwa, policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie, jego najbliższym i przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia.

- - - -

Rozpoczęcie ceremonii pogrzebowej policjanta zostało zaplanowane na piątek (19.11.2021) na godz. 14:00 w Kościele Świętego Ducha Powierzyciela w Giżycku (ul. Moniuszki 2a). Msza Święta rozpocznie się o godz. 15:00, a później kondukt przemieści się na Cmentarz Komunalny w Giżycku przy ul. Leśnej.

(af/tm)

Powrót na górę strony