Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda, Morąg: Podczas kłótni oblał żonę wrzątkiem

Do policyjnego aresztu trafił Henryk S., który podczas kłótni oblał swoją żonę wrzątkiem. 62-latek w chwili zatrzymania miał prawie 3,5 promila alkoholu. Kobieta z poparzeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

O sytuacji, która wydarzyła się w jednym z mieszkań na terenie gminy Morąg, policjantów przed godziną 19.00 powiadomił dyspozytor Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratowniczego. Przekazał, że ekipa karetki pogotowia interweniuje wobec kobiety, która ma oparzenia twarzy i tułowia.

Policjanci zajmując się sprawą ustalili, że kobieta została oblana wrzątkiem przez swojego męża. Wcześniej pomiędzy nimi doszło do ostrej wymiany zdań. Henryk S. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 62-latek w chwili zatrzymania miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz policjanci kryminalni ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia i motywy działania mężczyzny.

Zatrzymany po wytrzeźwieniu będzie przesłuchiwany. 62-latek może usłyszeć zarzut uszkodzenia ciała. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

jk/af

Powrót na górę strony