Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warm.: Groził 14-latkowi, że go zabije bo ten pomalował mu paznokcie

Orneccy policjanci dwukrotnie w tym samym dniu interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy. Doszło tam do awantury domowej, podczas której 41-latek groził 14-letniemu pasierbowi, że go zabije. Pijany mężczyzna wyzywał nastolatka i miał go wyganiać z domu. Sprawca awantury został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wczoraj po godzinie 15:00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji został powiadomiony telefonicznie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie gminy Orneta. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że 41-latek wszczął awanturę z pasierbem po tym, jak ten pomalował mu paznokcie u nóg lakierem samochodowym. Wówczas to sprawca awantury oddalił się przed przybyciem funkcjonariuszy.

Godzinę później matka pokrzywdzonego chłopaka zadzwoniła ponownie i poinformowała o kolejnej awanturze. Tym razem 41-latek miał grozić nieletniemu, że go zabije. Mężczyzna miał wyzywać chłopaka i wyganiać go z domu. Podczas dojazdu do miejsca interwencji, policjanci zauważyli jak sprawca awantury ucieka w kierunku sąsiedniej miejscowości. Mieszkaniec gminy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzą też sytuację jaka panuje w rodzinie.   

Powrót na górę strony