Pokonała własne słabości i stanęła na podium Armagedon Active

Dbałość o odpowiednią kondycję fizyczną może przybierać różne formy, a udział w zawodach sportowych jest dobrym sposobem jej weryfikacji. W Iławie na terenie miasta odbył się ekstremalny bieg z przeszkodami Armagedon Active. Bieg został przeprowadzony na czterech dystansach, dodatkowo, uczestnicy musieli pokonać kilkadziesiąt ciężkich przeszkód w zależności od dystansu. Iławska policjantka okazała się bezkonkurencyjna w kategorii służ mundurowych. Natomiast jej drużyna zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Armagedon Active to ekstremalny bieg z przeszkodami, który 10 lipca 2021 r. odbył się w Iławie.  Zawodnicy mogli wystartować na czterech dystansach: Dzik - 10km, Loszka - 5km, Knur - 5km i Warchlak - 1km. Indywidualny i drużynowy format biegu na różnych dystansach, pomimo luźnej formy festynu, zachęcał do rywalizacji. W zależności od kategorii uczestnicy mieli dodatkowo do pokonania od 30 – 50 przeszkód naturalnych i sztucznych. Musieli umieć wspiąć się na linę po wyjściu z wody, przeskakiwać przez ścianki czy pokonać Multiring oraz tzw. chomika, a na końcu przed metą zmierzyć się z „TUR-em”.

W iławskiej edycji biegu na dystansie „Dzik” udział wzięła również przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Iławie – asp. Joanna Kwiatkowska. Policjantka, która reprezentując swoich kolegów i koleżanki z sukcesem pokonała bieg mierząc się z własnymi słabościami. Zgodnie z mottem „nigdy nie zostawiamy swoich” – wspólnie ze swoją drużyną „Let’s Go” motywowała do walki i wspierała na każdym kilometrze biegu. Asp. Joanna Kwiatkowska ukończyła zmagania jako pierwsza przedstawicielka służb mundurowych, a wspólnie z drużyną zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Armagedon to impreza dla wszystkich; od amatorów krótszych dystansów po ultrasów biegających z obciążenia.