Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna przesyłka z nakrętkami dla Marcela od seniora z Białegostoku

Około 5 ton nakrętek nazbierał już dzielnicowy z Białej Piskiej, asp. Adam Trzonkowski w ramach V edycji akcji „Nakręć się na pomaganie”. Tym razem kolejną już paczkę z plastikowymi korkami przesłał mieszkaniec Białegostoku. Senior dołączył przesympatyczny list i upominek dla Marcela. Są to bardzo miłe gesty ze strony osób o wielkich sercach. Za każdą ilość nakrętek wszystkim serdecznie dziękujemy.

W ramach V edycji akcji „Nakręć się na pomaganie” dzielnicowemu z Białej Piskiej udało się już nazbierać około 5 ton plastikowych korków, a to dopiero półmetek. Aspirant Adam Trzonkowski w dalszym ciągu zbiera plastikowe korki, a finał całego przedsięwzięcia przewidziany jest na lipiec tego roku. Przypomnijmy, że dochód ze sprzedaży nakrętek zebranych w V edycji przeznaczony zostanie na rehabilitację 4-letniego Marcela Arnisty z Pisza. Chłopiec urodził się jako wcześniak, u którego stwierdzono głęboki, obustronny niedosłuch zmysłowo- nerwowy. Ma już wszczepione obustronne implanty. Teraz przed nim i jego rodzicami długa i kosztowna rehabilitacja zmierzająca do tego, by 4-latek jak najlepiej mówił i słyszał. Kilka dni temu Marcel wrócił z turnusu rehabilitacyjnego, gdzie bardzo aktywnie uczestniczył w różnego rodzaju specjalistycznych zajęciach.

Wiele osób włączyło się do akcji dzielnicowego „Nakręć się na pomaganie”. Są też tacy, którzy systematycznie dostarczają nakrętki z myślą o Marcelu. Jedną z takich osób jest 58-letni mieszkaniec Białegostoku. Senior już po raz kolejny przysłał paczkę wypełnioną po brzegi plastikowymi korkami. W pudełku był też przesympatyczny list, a w nim wiele ciepłych słów pod adresem organizatorów akcji oraz chłopca, a także upominek dla Marcela. Wszystkim, którzy włączają się do akcji „Nakręć się na pomaganie” serdecznie dziękujemy i przesyłamy pozdrowienia od Marcela!!!

(asz/kh)

 • chłopiec stojący na ławeczce
  Marcel na turnusie rehabilitacyjnym
 • chłopiec podczas rehabilitacji na rowerku
  Marcel na turnusie
 • chłopiec siedzący przy stole i układa zabawki
  Marcel w trakcie zajęć
 • w kartonie nakrętki plastikowe
  Nakrętki z Białegostoku
Powrót na górę strony